Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsooodammit

    csendes tag

    válasz orientcx #9128 üzenetére

    Nekem majdnem sikerült, az új CG helyszínén.

    Wanted lettem (azt mondjuk én se értem, hogy miért kell nekem is azonosítanom egy hajót, amit jól láthatóan lő az összes zöld rendőr a RESben), de leszálltam gond nélkül, viszont elfelejtettem kifizetni. Megyek kifelé, de közben már látom, hogy elfelejtettem, na, gondoltam, ez gyors forduló lesz, kiérek, ujjam már a Request docking opciót keresi, azonnal klikk ahogy lehet, meg is kapom dokkhelyet, de még azelőtt hogy beérek leszkennel egy túlbuzgó járőr, piros üzenetek lepik el a képernyőm, dokkolás joga visszavonva miközben én már félig benn vagyok, plusz még az állomás is a likvidálandók listájára tett. Azóta is minden nap gyújtok egy gyertyát a shield boosterek védőszentjének! Ha egy lomhább hajóban ülök és nem Vultureben, nem biztos, hogy időben kikeveredek onnan, azért az állomásnak van egy kis tűzereje.

    Vulture téma: C3 beam + cannon. Lehet, hogy nem így a leghatékonyabb, de egy beamet szinte a végtelenségig rajta lehet tartani az ellenen, kisebb hajók ellen, vagy ha más is lövi a delikvenst nem is kell más, cannont jóformán csak akkor használom ha sietni kell, mert pl az a három elite konda lehetne inkább kettő minél hamarabb, vagy mert hirtelen 3-4 zsírosabb falat is feltűnt a RESben, és az nem járja, hogy a rendőrök lefaragják a dropshipet, míg én a kígyókkal szórakozok.

    Cannon vs PP => BigBadaBumm.

    Battlelog: Zsooodammit Xbox360/Elite: Zsooo

Új hozzászólás Aktív témák