Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    Mennyi időt feccöltök ti bele ebbe a játékba?
    Kezdem azt gondolni, hogy elhamarkodottan vettem meg, mert nekem erre nem lesz (annyi, amit gondolok, hogy ti előtte töltetek) időm :))

    Vannak furcsaságok azért, pl első küldetésnek elküldött, hogy nyírjak ki 2-3 hajót. Elmentem a megadott helyre, de ott semmi, igaz útközben találkoztam néhány szállítóval, de hiába lassítottam és nyomtam neki az álljt, mindig túlugrott, és mire visszafordultam, már fogalmam se volt, hogy merre is voltak a hajók.
    Utána kínomban közelebb mentem egy űrállomáshoz, és csak kíváncsiságból belelőttem az egyik egy ott tébláboló hajóba, kb 2 tizedmásodperc múlva már csak az atomjaira bomlott hajómat láttam :DDD

    Eleddig nem túl sok sikerélményem volt benne, de 1-2 nap és megjön a joy (bár egyre jobban szokom a bill+egér párost is), és meglátom azzal mit tudok műteni. A gyakorló részen kit tudom nyírni kvázi simán az ellent, de mondjuk egy full alap (értsd éppen csak elindított új játék) hajóval sokra nem megyek a nagyobb univerzumban...

    Kicsit furcsa nekem az egész univerzumban történő mászkálás. Mondjuk a tréning pályák is no comment. Minden valamire való tréning arról szól, hogy közben mutatja is, hogy mit csinálj, hova kattins, itt meg van videó ugyan, de mivel a mapping mindehol más, így azt nem mondja, hogy mikor melyik billentyűt kellene nyomni... :( Én meg már öregszem, hogy minden billentyűre emlékezzek :) ;]

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák