Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz zso79 #7663 üzenetére

    Ezen kár sokat agyalni. Aki használtan vesz account-ot, az kockázatot vállal. Nem túl nagyot, de vállal. Az is igaz, hogy spórol. Nem túl sokat, de spórol.(az, hogy az az illető, akitől használtan veszed, nem tájékoztat arról, hogy ez nem legális, az az ED-t nem terheli, csak azt, akitől vetted, max őt perelheted). Mindazonáltal szerintem nyugodtan lehet használtan venni, minimális a kockázat, csak minek, alig spórolsz, és ha 3 kondával, 4 pythonnal, és + 800 Mihállyal kezded a játékot, na akkor veszíted a legtöbbet.
    Az egy másik kérdés, hogy szerintem ez a tiltás az ED-től nem korrekt, de nyilvánvalóan üzleti megfontolás van mögötte. Ha egy pilóta megunja a játékot, akkor max felteheti a polcra. De ha eladhatná az account-ját, akkor egy olyan új felhasználó vehetné meg, aki egyébként az ED-től venne egy újabb account-ot, ez ilyen egyszerű.
    De aki eladja az account-ját, az ÁÁÁRULÓÓÓ! És az nem is érdemel mást, abcúg account eladók, meg minden ilyesmi. ;]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák