Új hozzászólás Aktív témák

  • wollnerd

    aktív tag

    válasz duvi #32748 üzenetére

    Ó tényleg kell hozzá finomító is... Akkor a bányász lézert eltávolítottam, úgyse akarok bányászni.
    Kicseréltem a pajzsgenerátor és a raktár helyét, így több hely lesz és így áll most.
    Kérdésem hogy az Detailed Surface Scanner is tudja beszkennelni a csillagokat és a műholdakról adatokat letölteni mint a Basic? Valamint a Advanced Discovery scanner (hiszen ezt is láttam Terrorista topictárs fittjében) mire való és hogy kell használni? Mert régen még a SideWinder-re telepítettem egy ilyet kiváncsiságból, (de lehet hogy Intermediate volt) oda mentem egy unexplored csillaghoz, megjelöltem és nem történt semmi! Nem kezdte szkennelni automatikusan, mint a basic... Fogalmam sem volt hogy mit kellett csinálni. Hiába néztem 4. panelt... :F

    Egyelőre raktározónak akarom használni a hajót a mérnökök tárgyainak összegyűjtése szempontjából, majd később felfedezővé akakítom, sőt lesz hogy kalandos utasküldetésekre is, amikor meglesz a módosítás.
    Az utolsó helyet az oldalon azért hagytam üresen mert a játék automatikusan oda fogja tenni a bolygó landoló egységet a tudtommal...

    [ Szerkesztve ]

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

Új hozzászólás Aktív témák