Új hozzászólás Aktív témák

  • undercover

    senior tag

    válasz duvi #29177 üzenetére

    Ha csak steamről van szó, 17 euro volt most 25 szóval 8 euron nem görcsölök :D

    Nem tudom emlékszel-e rám Duvi, de régen segítettél nekem a hajó vásárlásban. Szóval régen egy messzi messzi galaxisban volt egy fullos Vulture shipem. Nem tudom az manapság mennyire erős még.

    Kicsit hosszú lesz, de érdekelne pár dolog. Én régen egy magányos bounty hunter voltam. Leginkább más hajót szeretek szétlőnni meg akcióba keveredni.

    A kérdés ha megveszem a Horizonst milyen lehetőségem lenne igy a pénz keresésre?

    A #firstworldproblem a következő nálam.

    Ha már megveszem a Horizonst ugye szeretnék bolygókon landolni. De ahhoz kell egy SRV nekem pedig egy harci Vulture shipem van, ami nem igazán jó rá legalábbis szerintem.

    Két verzió létezik szerintem: Mi a legolcsóbb megoldás amivel lehet SRV-m, milyen hajót kell vennem és hogyan lehet felszerelve stb.

    A másik megoldás talán ez tetszene legjobban csak ez drága :D Vulture után előrelépni egy olyan harci shipre amin elfér a SRV is de ugye erősebb nála. Ha csak hülyeséget beszélek javítsatok ki, ha tévedek. Kicsit kijöttem már a ritmusból.

    LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

Új hozzászólás Aktív témák