Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz baphomet #26880 üzenetére

    "Még nem próbáltam, de azt olvastam az ilyen küldetésekről, hogy menet közben folyamatosan nő a jutalom összege az utasok extra igényeinek kielégítéséért, meg talán ugrásonként is"
    -

    Nem tudnának annyit fizetni érte, hogy 8-9k Ly-t túrázzak miatta oda, meg ugyanannyit vissza. :N
    Nekem bőven elég volt az az 5k Ly+ 8cm-es természetjárás, amit Palin mester zsarolt ki belőlem annak idején. Szórtam is a kalapja alá olyan szép kövér átkokat, hogy ha azoknak csak a fele fogant meg, akkor is érintett lett a tv főműsoridejében adásba kerülő komplett reklámblokk összes témájában. Ugye vannak azok, akik nem tudnak k*kilni, aztán vannak a folyton behugyozók, és már el is érkeztünk a műfogsorosokhoz, majd levezetésképp már itt is vannak a lábgombások. De ha egy kicsit jobban sikerült a rontás, akkor lett neki még hüvelygombája is. :D
    Összefoglalva én inkább maradok bubi lakó, Palin mester meg csak kúráltassa magát ki abból a pár apró nyavalyából, amivel elátkoztam. Garantálom, hogy az tovább fog tartani, mint az én 5k Ly-es kényszersétám. :K
    -
    "hát Virág elvtárs már szart ér?" :)
    -
    He-he, az lehet, hogy olvasni te tudsz, de ezek szerint filmet nézni meg én. Nem Virág elvtárs nem ér sz*rt sem, hanem Bástya elvtárs :K

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák