Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Bocs, mostanában kicsit sokat írkálok, ígérem, most már vissza fogok venni belőle, ne hari
    (nem ez lesz az első megszegett ígéretem :B )
    Ma egy picit leraktam a Corvettet, hogy megnézzem, mit lehet kihozni a játék egyik legjobb gépéből(a másik legjobb a Python, úgyhogy a birodalmi kollégák üljenek csak vissza, ebbe a kategóriába egyik császári bádogbödön sem fér bele :N ), az Assault shipről lesz szó. :K
    A PP-t, PD-t, és a SG-t viszonylag simán, alig pár próbálkozásból abszolváltam, nagyon karaj lett. A thrusterek már picit nehezebben készültek el, de most a jelenlegi tömeggel alulról súrolja a 480 m/s-ot, és ez az eredeti 387-hez képest igen derék. Fájó szívvel lepakoltam a C3/F beam-eket(sosem hittem volna, hogy valaha is ilyenre vetemedek), és felraktam a 3C/F MC-ket. Ebből még csak az egyik lett megtolva, mert iszonyú nehezen adja a jó lapokat, de igazán mégis a 2D/f lézerekkel kínlódtam meg. Hiába, időnként pofátlanul csal a bank, de szerencsére közel a halpiac. ;) Viszont az egyik 2D-set annyira sikerült feltápolni, hogy kevés híján eléri az alap 3C-s szintjét, és a másik sem marad el sokkal tőle, azt a keveset meg talán pótolja majd a spec tulajdonság. Így végül is gyak megmarad a lézerek régi teljesítménye, viszont felszabadult a két large HP. Hátravan még a másik MC, a SCB-ek, és a SB-ek felgyúrása, aztán mehet a próba. De az biztos, hogy mindezt élesben, valódi cuccokkal nem lesz könnyű. Ehhez tucatszám kellenek majd a teli doboz nyugtatók, én személy szerint ezt a véletlen faktort el is hagynám, de legalábbis erősen visszametszeném. Lesz itt anyázás gazdagon, jobb, ha Braben úr az ágya mellé odakészít egy pohár vizet, az állítólag az segít csukláskor, és az a pohár víz akkor is jól jöhet, ha netán összefutna egy labilisabb idegzetű CMDR-el, mert abban majd tárolhatja az új fogsorát is :D

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák