Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz baphomet #23808 üzenetére

    "A boot time az online-ba állás ideje, a spin up time a késleltetés"
    -
    Én pont fordítva tippeltem, köszi. :R
    -
    Mellesleg rájöttem, abban a HazRES-ben nem azért ugrott a torkomnak kollektíve a kalóz szakszervezet helyszínen tartózkodó valamennyi munkatársa, mert a Corvette nagyobb hajó mint az Assault ship, és a nagyobb hajónak illik nagyobb figyelmet is tanúsítani, hanem mert fent felejtettem a raktérben a fejlesztésből megmaradt nyüves 6(!) tonna vizijószágot.
    Most ott vagy ilyen csúnya éhínség tombol, vagy csak nagyon szeretik a halat, de jobban akarták, mint egy teljes rakomány palladiumot. Nehogy gyűjtést rendezzek nekik. Miután üres raktérrel mentem vissza, már ugyanúgy magam dönthettem el, kibe, és mikor kötök bele, pont úgy, mint az Assault ship-el. Így nem olyan izgalmas, de könnyebb a helyes taktikát megtalálni, és begyakorolni. Picit fejődtem, de még midig az Eagle a legnagyobb kihívás, viszont egy Gunship kb eddig tart - videó Pontosan 10 mp, de nem tartott volna ilyen sokáig, ha közben az egyik nagy MC nem áll ki 4 mp-re tárat cserélni :)

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák