Új hozzászólás Aktív témák

  • Urby66

    aktív tag

    Na ma kipróbáltam milyen long range szállítós küldiket ad a gép. Direkt kimentem a peremre és a legnagyobb egy 1,6 millás volt kb. 200 fényévre. Fölvettem még pár apróságot és így kb. 2,8 millióra jöttem ki körülbelül 3 óra alatt. Valamit rosszul csináltam?? :F
    Annyi jóság volt benne, hogy valamiért az összes küldit arra a környékre adta ahol a Vulture-om parkolt, így a végén 3 ugrás és örömmel ülhettem át irtani. :)

    baphomet: Köszi a tippeket! DS4 controllerem van és eddig egy másik progit használtam. Most kipróbáltam az inputmappert és sajna nem igazán jó. Lehet érzékenységet állítani, de az csak annyit csinál, hogy levágja a max. elmozdulást és a maradékot osztja szét a 100% útra. Tehát 50%-os érzékenységnél a kar teljes elmozdítását csak félállásnak érzékeli.
    Lehet curve-ot is állítani, de csak egy %-os értéket tudok megadni ami nem nagyon csinál semmit. :((
    A Jostick curves és vjoy progikat még nem próbáltam.

    Cooper911: A játékban nem találtam X Y intensity-t csak a deadzone-t tudom állítani. Küldenél képet, hogy hol van ez a menüpont? Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák