Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Hát én akárhogy próbálgatom ezt az FDL-t, nagy hajók ellen nekem nem nagyon vált be. Rohadtul hiányzik róla a nagy cannon, de a huge HP-re csak lézert érdemes tenni. Közepes, és kis mókusokra hihetetlen jó, de egy konda PP-jét meghámozni pulse lézerekkel elég macerás művelet(a Pythonnal a 3 ágyúval szerencsétől függően elég 2-5X bekopogni, és máris tárva-nyitva az ajtó). Persze végül is bármilyen járművet be lehet vele utalni a bontóba, de macerásabban, és pláne hosszadalmasan, és ez mondjuk egy zsúfolt CZ-ben, ahol közben tucatnyi rohadt kis vérszívó vakargatja a pajzsodat, az bizony nem szerencsés. Ahogy a mondás is tartja, az idő shiel cell bank. Viszont az is igaz, hogy ha gond van, akkor pár boost, és max csak a kondenzcsíkot tanulmányozhatja a konkurencia. Ha a farkas komának ilyen gépe lett volna, csóri gyalogkakukk pályafutása is igen rövid lett volna. Összefoglalva szép, meg jó, meg minden, de nagyágyú nélkül félkarú óriás(Eagle)
    Mellesleg be kell vallanom, velem is komoly gondok vannak, most vagy a pár hét kereskedés, + kihagyás miatt épült le a (harmatos)tudásom, vagy az 1.3 piszkált bele a mákos tésztába, de minden nehezebben megy(és most nem a szokásos idiotizmusomról beszélek, hogy pl ha lőni akar az ember, akkor nem árt rábökni a HP deployed gombra, vagy hogy nem okos dolog összecserélni a boost gombot a tolatással(néha ilyen is van :U ), meg ilyesmi, hanem effektíve ügyetlenebb vagyok) :U :U :F :U :U

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák