Új hozzászólás Aktív témák

  • Holrad

    újonc

    Sziasztok ! Nagyon kérlek titeket segítsetek...
    Körülbelül már 5 éve hajkurászok egy játékot nem tudom a címét és csak emlékekből tudok leírást adni róla ami a következő: Ez egy Diablo3-as nézetű játék,fejlődös,3 karakter közül lehetett választani. 1 : Egy mágus volt még a kinézetére is emlékszem fekete haja volt és egy bot volt maga elött v kard de én a botra jobban emlékszem azon pedig egy jel volt egy kereszt egy körben de ez nem biztos...2 : Egy monk féle lehetett közelharci kopasz és igen olyasmi volt mint a diablo 3 ban a monk cast. 3 : És itt jön az érdekesség ezzel a karaktererrel mentem ami nem más mint egy NŐ vörös hajú távolharci puskával és vagy egy egy pisztollyal lehetett menni...Amit még tudok róla és emlékszem rá az az hogy pontos volt szintlépéses és nehezen fejlödhető volt ez elején...sokáig az első pályán azthiszem zombikat kellet ölni...és mintha most ugrott be lehetett egy segítőd is...A cd borítón ez a 3 karakter arca volt látható és fölöttük pedig a játék neve..Nos ennyi amire emlékszem ha valaki ezt megtudja nekem mondani egy gyerekkori életérzést tudna belecsempészni a szívembe ;)

Új hozzászólás Aktív témák