Új hozzászólás Aktív témák

  • bugylee

    tag

    válasz velizare #365 üzenetére

    "az elemental ring egy magicka alapú, de weapon skill. emiatt nemcsak a max magicka, hanem a fegyver sebzése is befolyásolja, valamint közvetetten minden, ami ezekre hat. "

    Látom csak sikerült újra feltalálni a spanyol viaszt. Erre überel okostojás, aszongya "így van".

    Vajon én mi a bánatról beszéltem? Nem kell osztani, h a fegyver sebzés is befolyásolja mert észrevettem. Pontosan ezt firtattam. Leírtam fehéren-feketén, számokkal alátámasztva, h ez sem egészen így néz ki. Csak épp baromság az egész koncept. Ha a fizikai fegyókra nincs hatással a magical damage, akkor fordítva is legyen már igaz. Legyen - de nem lesz - mágia v fizikai, de ne a kettő katyvasza. Gondolom, h fejlesztés során dilemmában voltak, h akkor ha fegyver akkor fizikai v mágikus mivel staff, aztán kicsit szétfutott a ménes és maguk sem tudták eldönteni, végül ebből lett ez a valami.

    Lehet élni vele, csak logikátlan és még jobban eltorzítja a fegyverek közti különbséget. A 2H a legerősebb, aztán kellene jönnie a botoknak és végül a 1H fegyóknak. De nem, sok egykezes egy szinten van a botokkal, ráadásul duálban még erősebbek. Erre jön még ez a melyik ujjamat harapjam meg kalkuláció a sebzésekkel, amikkel a botos classokat jelentős hátrány éri. Staminás fegyvert akarsz mágusként? Nem gond, csak akkor döntsd el: vagy fegyver sebzést növelsz v spellt. Vagy használj botot és növelj magical damaget, mert a botos skillek manásak. Így kellene lennie.

    Plusz szopatás az, h weapon damage növelő ring v amu jellemzően staminás. Ritka az, h találni egy manás weaponos ékszert. Én utoljára lvl 37-en találtam ilyet. Lehetne persze enchanttal ügyeskedni, ha nem lenne az is unbalanced. Veterán 6 leszek mindjárt, és annak ellenére, h minden glyphet ami találtam, vettem, cseréltem, gyártottam, mind szétszedtem, és még mindig csak lvl 21-en állok. H még jobb legyen, vissza is vettek a glyph dropból, bár az ellenkezőjét mondják. Igaz, h bossok v chestek általában dobnak egyet-egyet, de ez kevés. Nem létkérdés nyilván, csak ez is egy apróság. Viszont a sok apróságból lesz végül egy nagy szívás.

    És nem csak én állok értetlenül, h akkor mi is van a staffos skillekkel, rajtam kívül nagyon sokan nem értik. Vannak persze tehetséges kivételek, itt van mindjárt tskó, aki aztán nagyon vágja...

Új hozzászólás Aktív témák