Új hozzászólás Aktív témák

  • bugylee

    tag

    válasz Mister_X #270 üzenetére

    Elolvastam a cikket, sztem írtál te ennél már jobbat is. Az, h élvezhetetlen lenne a latency miatt pl. nem igaz. Van kb 2 óra, 20-22-ig, amikor tényleg gáz, de ezt leszámítva semmi probléma nincs. A D3-nál ennél sokkal rosszabb volt az indulás de gatyába rázták, majd itt is ez lesz.

    A grafika az egyik vesszőparipád. Eléggé lehúztad a cikkben pedig nincs ezzel semmi baj. Jó, nem Skyrim, de teljesen korrekt. Nem jó irányból közelíted meg a játékot. Írtál pl arról, h a küldetések változatosak. Sztem meg dög unalom. A kutya sem olvassa el egy idő után mit kell csinálni mert egyszerűen elárasztanak minden csip-csup dologgal. Szedjek öt virágot a réten..., mondja az az NPC aki a rét közepén lakik. Vagy megjelenik egy szellem - már messziről kiabál -, odamegyek és kérdem mi van. Erre azt mondja, h most nem ér rá elmondani. Fasza. Nem lehet 100 métert menni anélkül, h bele ne botlana az ember vkibe, akinek a problémáját nekünk kell megoldani.

    A könyvek is tök fölöslegesek az egyéb firkálmányokkal együtt. Embert még nem láttam, aki olvasgatta volna ezeket. Ehelyett mi van? Áll egymás mellett vagy 10 könyvespolc és mindenki csak végigrohan rajta azért, hátha kap egy skillt. Igaz a mondás, a kevesebb néha több. Itt sem kellett volna ennyi küldi, negyede elég lett volna. Ha rendesen ki lett volna dolgozva. Amúgy meg tök mind1, h melyik helyen kezdesz, szinte uazok a feladatok mind3 szövetségben. Lore breaker... írtad a szövegdobozban. Csak épp az életben milliószor megtörtént hasonló dolog. Római birodalom. gall császárok, szír hadvezérek, idegen szenátorok, stb. Vagy itt van napjaink magyar hazaáruló külpolitikája. Nem mélyedek bele. Vagy az egyre elszaporodó botok. Már nem csak dungeonokban látni őket, hanem hordában járják a vidéket. Vagy az elszaporodó spam és még vagy ezer más egyéb ami hazavághatja a játékot.

    Szal nem sikerült kiemelni a lényeget Mister_X. Javaslom írj egy objektívebb cikket egy hónap múlva a valós problémákat kiemelve a béta tapasztalat helyett.

Új hozzászólás Aktív témák