Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TrueGooner

    senior tag

    válasz ROBREGGAE #475 üzenetére

    1. A játékosok formája kizárólag a Staminára van hatással. Minél rosszabb formában van egy adott játékos, annál gyorsabban fog elfáradni, de a képességeire, a mozgására semmilyen hatással sincsen.

    2. Jelenleg 2700 közelében van a csapat erőm. Néhányszor besorsol 1800-asok ellen, és nagy átlagban nem jelent problémát. Viszont aláírom, hogy olykor vért kell izzadni, és akkor sem lehet nyerni. Ez baromi zavaró és idegesítő, és mondjuk amikor ezen múlik az 50 Coinos event, dühítő tud lenni. Szóval szerintem jelen van a script, viszont azt mondhatom, hogy nagyjából a meccsek 70-75%-án. Viszont bárki ellen, nem csak kiscsapatok ellen jelenik meg. Szerintem full random, és továbbra sem látom semmilyen értelmét egyetlen játékban sem ennek…

    3. Ez a játék egyáltalán nem fos. :) És nem kell minden sztárra rámenni, mert nem lesz identitása a csapatodnak. Én annak a híve vagyok, hogy olyan játékosokkal játsszak akik számomra szimpatikusak, és szeretem a játékukat. Ezenfelül a stílusomnak is feleljenek meg. Tudjam mindenkiről melyik az erősebbik lábuk, mit lehet velük megtenni a pályán, mit nem. Érdemes lőni? Vagy húzzak még egyet és passzoljak inkább? Ha az ember nem csak ész nélkül gyűjti a lehető legjobb játékosokat, hanem kialakítja a saját játékrendszerét, bele illő játékosokkal, akkor szerintem sokkal izgalmasabb lehet a game..

    Szerintem lassan de haladunk, és jó az irány. A holnapi update pedig jelentősen javíthat a játékmeneten, abban viszont nem reménykednék senki helyében, hogy hopp, egyszer csak kiveszik a scriptet.

Új hozzászólás Aktív témák