Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz S e t h #93 üzenetére

    Ez meg a másik oldala a foscunaminak...a tesztelők, akik megkapták az anyagot, őket is meg akarják feszíteni. Idézőben.
    De ahogy írtam, máshol az is probléma, hogy játszanak vele, ellenük is megy a hangulatkeltés, flame...

    Kitérve a gamere, van ahol azt emelik ki, hogy túlléptek az előd gyengeségein, előnyére válik a játéknak az a fejlődés.
    Egyébként sztm nem kell rajongónak lenni, hogy ezt valaki élvezze.

    Elég érdekesnek hat ez a harcrendszer a Roninban, meg a ruházat is klassz.
    De én most pont a Tsushimat várom !

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

  • pomk

    őstag

    válasz S e t h #93 üzenetére

    Ki volt az a Streamer ha nem titok?
    Mert nekem is van pár, de 2 akiknél szerintem az összes létező videót megnéztem Elden Ringről: Fextralife [link] és FightinCowboy [link] .
    Review tesztjeik során egyetlen szó sem esett MT-ről és az egekbe magasztalták mindketten a játékot. Nálam kettejük vélemény volt az egyik fő nyomos érv a vásárlás mellett. És pont ma, ahogy itt olvastam a hozzászólásokat jutott eszembe, hogy vajon hogy fognak a Capcom lépésre reagálni azok a neves streamerek, akiket több száz - akár millió - ember néz és követ és ad a véleményükre (mint pl. én). Ha nem tudtak róla, őket is f@szán csőbe húzták és ha közvetve is, de a nevükkel / becsületükkel játszottak (bár ugye amiről nem tudsz és utólag vezetik be amiatt nem illene felelőségre vonni). Ha meg tudtak róla, amit kétlek, akkor meg...nem is tudom mit mondjak. Megérett ez a világ a pusztulásra. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák