Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ProEvoFan

    nagyúr

    válasz Bad Pritt #66 üzenetére

    Nem szabad játékot előrendelni. Ez lenne a legfontosabb szabály. Sokan nem tartják be. Én sem... :D Sok sony stúdiós játékot előrendeltem már. Pl Pókember 1.2. Igaz, itt nem ért még csalódás. Jah, meg most az Elden Ring dlct is behúztam. :D

  • myckey

    veterán

    válasz Bad Pritt #66 üzenetére

    Ezt megint embere válogatja. ..
    Mert akinek meg tetszik, az nem fogja osztani a véleményedet.
    Refundot sem akar majd, és nem is lehet ráhúzni valami egyetemes igazságként egyik vagy másik emberre ezt. Milyen alapon, nincs rá neked meg nekem sem felhatalmazásom.

    De azt senki nem vitatja, hogy ez milyen mocsok dolog. De lehet mérlegelni.
    Aki ezek mellett élvezetesen tud vele játszani, annak egészségére, aki meg mindenféle mindful alapon veri a falat, annak is.

    Az is megoldás lehetne, hogy pénz visszatérítés, tüntetés stb...Valamit egyébként kellene eszközölni, mert ez így egyre rosszabb lesz.

    ProEvofan
    Ez is megoldás, ne mrendelsz elő gamet...
    De aki már tűkön ül...Ugyan, az elő fogja rendelni, pláne ha többnyire jók az élményei a fejlesztőkkel/kiadóval, addigi programjaikkal.

    Manapság nagyon nagy baj, az optimalizáció NEM megléte, ez a sok nyomorult day x x x x frissítés, alapvető dolgok kihagyása a mechanikából blabla...Sok az ilyen is sajnos. :W

    szrk
    Erről egyébként tanulmányt lehetne írni, Szdogát, diplomamelót etc...
    Miként korcsosul el a kultúra ezen része, hová fajul az egész Gaming meg ami mögötte van.

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák