Új hozzászólás Aktív témák

  • pimpusek

    csendes tag

    Sziasztok! Kérem, segítsetek, mert reggel óta kínlódom és sehová sem jutottam. A helyzet:
    Van egy Sony EX720-as tévém, amely egy D-Link DIR-501-es routerrel csatlakozik a netre (Kábellel.) Ugyanerre a routerre csatlakozom a gépemmel (szintén kábellel). (Windows XP Service Pack 3.) Az internet elérés a PC-n és a tévén is hibátlan. A tévé és számítógép viszont nem látja egymást, pedig már több progit is kipróbáltam. (WMP 11, Serviio, jelenleg az Allshare van fent.) A tévé folyamatosan ezt írja: "A kiszolgálók nem ismerhetők fel. Kérem ellenőrizze a csatlakozásokat...és válassza a "Lista frissítése" lehetőséget. Az Allshare ezt írja: "Nincs észlelt eszköz" illetve: "Nincs csatlakoztatott eszköz." A gépen PC Tools Firewall Plus van, de kikapcsoltam, nem fut. Az Avira Antivirust is hiába kapcsolom ki vagy be, a tévé és a PC egyik esetben sem látja egymást. Lehet, már volt szó erről a gondról, de már annyira szétb... az ideg, hogy nincs kedvem visszaolvasni több mint négyszáz hsz-t. Ha tudtok, segítsetek! Köszi!!! :W

Új hozzászólás Aktív témák