Új hozzászólás Aktív témák

  • MaYDaN

    tag

    válasz .LnB #74 üzenetére

    Hú, Te már Falout 4 függő vagy sőt már az egész sorozaté! :DDD De nincs ezzel semmi baj, jó szórakozást hozzá!

    Fú, nagyon egyet tudok érteni veled főleg az eggyel lejjebbi írásodra értem. Annyira gáz, hogy nagyon sokan csak rohangálnak a pályán és olyan kasztokkal vannak amik nem biztos, hogy abban a szituációban kellenek. Ami még nem is lenne olyan nagy probléma, ha csak 1-1 olyan emberke lenne, lévén public oszt belefér. De tök sokszor toltam olyan meccset,hogy senki nem is foglalkozott vele, hogy legyen medic és engi is a csapatban, csak mentek előre, aki a kezük ügyébe akadt. Én ilyenkor mindig átváltok, ha netalán nem olyan kaszttal voltam (hogy legyen valami azért), de elég idegesítő tud lenni, hogy nem törődnek evvel.

    Mondjuk tegnap pont letojtam én is és tőled felbuzdulva plusz most free a Redeye, így avval próbálkoztam és nem nagyon törődtem semmivel bevallom. :D Nem rossz karakter, de nagyon meg kell gondolni, hova dobod a füstöt, mert akár rosszul is elsülhet, nagyon rosszul. :)
    Stokert is próbálgattam az se kutya, de ott meg a tűzet kell jó helyre és jókor hajítani, úgy lehet vele valamit is aratni.

    [ Szerkesztve ]

    ---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

Új hozzászólás Aktív témák