Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • havasa

    aktív tag

    válasz polonic #224 üzenetére

    Ahogy egyre több infót tudok meg a Dirt 3-ról, úgy megy el egyre jobban a kedvem.

    1: a játék fele lesz rally

    2: kihívás=0, mert 5 méter széles utakon kell kocsikázni

    3: helyszinek: Norvégia, Finnország, Kenya, USA
    (nem hiszem el, hogy képesek voltak összesen 2!!! FIA helyszínt belerakni; Kenya, USA egyáltalán nem érdekel, a finn pályákat biztos rongyosra fogom játszani)

    [ Szerkesztve ]

    Commodore 16 Hyper-V cluster

  • goyo206

    aktív tag

    válasz polonic #224 üzenetére

    :R
    Köszi szépen!
    Akkor még meglátom, 5k-t gondoltam nem sajnálnék rá hirtelen...
    Csak azért nem aktiváltam még, mert kb. 1hete van meg a kari és még marhára nem volt időm foglalkozni vele, játszani meg... Pff. majd ha összeáll a kormánycumóm... ;)
    Nem értettem én sem a kiiktatást, lehetséges akkor, h. a probléma az nem steam-nél volt?
    No, mind1, régen volt, mikor erről olvastam, ezért gondoltam, inkább megkérdezem...
    Kedvezmény: az itt volt korábban leírva, de akkor ezek szerint általános kedvezmény, nincs feltétele, ezt nem tudtam! ;)
    (#226) Barell:
    köszi, megnyugtattál, már kezdtem megijedni!
    Én a helyükben, h. végképp kioffoljam a vetélytársak közül a WRC-t (bár abszolút semmiképpen sem az, bár vannak ott jó elgondolások, csak a játékkészítés és fizika gyártás áll távol tőlük! :DDD ) betettem volna a teljes 2011-es évadot és helyszíneket, és szűkebb pályákkal! :))

    [ Szerkesztve ]

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=goyo206

Új hozzászólás Aktív témák