Új hozzászólás Aktív témák

  • krokk

    senior tag

    válasz stephan0s #328 üzenetére

    Sly: Fizetés előre kártyáról fizettem. Levonták és emlékeim szerint még aznap kaptam is a jelzést hogy csomagolták és elindult.

    (Jah most látom csak hogy leestek az árak... szóval már nem biztos hogy jó külföldről rendelni, de nézzetek árakat, akkor még 27 volt amit én külföldről rendeltem most meg már csak 21e... )
    3 féle verzió van A6os méretből (mind wide).
    Van a Bamboo One ami a 13 ezer ezen nincsenek gombok se radír
    Van a sima Bamboo ez 21ezer most ezen van 4 gomb plusz radír ami sajnos tényleg nem szintező ergó mintha egér lenne... én inkább gyorsgombbal átváltok radírra és rendesen a hegyével radírozok mert az legalább nyomásérzékeny:)
    Na és van a bamboo fun, ami 27ezer kb annyi hogy fehér:) meg talán a radír. mást most hírtelen nemtudok. Én a fun-t már feleslegesnek tartottam, meg a fekete jobban tetszett...

    Jah és azért rendeltem még külföldről, hogy a már említett sercegés ne lehessen probléma. Gondoltam kintről már csak újabb verziót küldenek mint pestről. Nem serceg ez tény. de hogy pesten milyet lehet kapni, elfogyott e már az első gyártósoros vagy nem azt nemtudom...

    the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

Új hozzászólás Aktív témák