Keresés

Aktív témák

  • Jinxx

    senior tag

    válasz Pistabaaa #9520 üzenetére

    Vannak köztük elég jók, de van amit a helyedben fel sem töltöttem volna.

    Avasi kilátó: Túristaként lekapva elmegy, de semmi látványos, vagy egyedi nincs a képen ami megfogná az embert.
    Backlight (próba): A színek, és a téma sem rossz, csak ezen a képen sincs mit nézni. Ha megint arra jársz, érdemes lenne nekifutni megint, mert látványos képeket lehetne csinálni.
    Hold: Ezt nem raktam volna fel.
    Miskolc Sunset (HDR): Nekem ez tetszik a legjobban, lehetne egy kicsit részletgazdagabb, és zajmentesebb, de majd legközelebb. :)
    Miskolci panoráma (próba): Ez sem túl érdekfeszítő, de ha több képből raktad össze, gyakorlásnak elmegy.
    Variációk egy témára (világítás): Nem mondom rá, hogy rossz, de személy szerint nekem nem annyira jön be, másnak lehet egy tetszetős kép.
    Ahogy a motoros látja: Ez bejön! Lenne rajta egy szembe jövő motoros, aki integet, überbrutál kép lenne. :D
    Green-peace: Tetszik, jó tájkép, de egy kis kéket hagyhattál volna az égen.
    Hámori "szoros": Én ezt sem raktam volna fel, de lehet másnak tetszik.
    I always feel like, somebody's watching me...: Ez jó lett, ötletes! :)
    Lillafüred @ Night (HDR): Ez is jó ötlet, de ha nekifutsz még párszor, lehet jobb is. ;)
    Palotaszálló: Ez is jó tájkép, és itt maradt az égből is.
    Riding on the Sun: Erre nem tudok mit írni, nem jut eszembe semmi, jó ötlet pedig. A jobb oldalon a faágat kivágnám, vagy retusálnám.
    Diósgyőri vár @ Night (HDR): Nem rossz, talán kicsit szűkre, és túl középre vágtad.
    Fény az alagút végén: Nem rossz, szerintem ez is lehet jobb "többedik" nekifutásra.
    Gesztenyesor @ Night (HDR): Mint az előző.

    Persze ez mind egyéni vélemény, én is amatőr vagyok mint te.
    Régen nem írtam ennyit, de ez akkora adag volt, hogy muszály volt rizsáznom egy kicsit. :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • BEE

    addikt

    válasz Pistabaaa #9520 üzenetére

    Néhány képtől eltekintve nagyon jók ! :R
    Főleg a HDR-ek tetszenek.

    BEE

    Fradi volt, Fradi lesz, amíg a földön ember lesz !

Aktív témák