Keresés

Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz D4rkm4n #2091 üzenetére

    Öhm, én hol írtam, hogy tökéletes képeket készítek? :Y
    Ettől függetlenól azt hiszem az eddigi ide, és a makrós topicba felrakott képeim között volt legalább néhány amit nálad hozzáértőbb, és fotózni is tudó emberkék is elfogadhatónak minősítettek :B azt pedig rajtam kívül nem hiszem, hogy bárki is eldöntheti, hogy valóban ott és azt akartam-e fotózni, ami a képen van, főleg nem te...te....iso1600 :DDD

    Nem hordtalak le, szimplán csak leírtam, hogy úgy osztod az észt, hogy közben képszerkesztési alapfogalmakkal nem vagy tisztában, lerekeszelsz olyan témát, ahol nincs rá szükség, egyetlen képen elkövetsz több olyan hibát is, amit másoknak már rég a szemére hánytál, és még sorolhatnám, de se időm se kedvem, olvasd vissza a korábbi felrakott képeidre (általad is elvileg nagyratartott itteni emberkék által) írt kritikákat, persze csak ha érdekel.

    Azon pedig nem kell megsértődni, ha valaki görbetükröt tart eléd, és a te stílusodban veszi górcső alá az ''alkotásodat'', inkább egy kicsit gondolkozz el mit is jelenthet ez, meg van az a mondás a szálkáról és a gerendáról ugye... ;)

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Aktív témák