Keresés

Aktív témák

  • TA68

    senior tag

    válasz futo001 #19052 üzenetére

    A második és a harmadik tetszik, csak kicsit életlen. :K Egy kis utómunkával helyre lehet hozni. ;)

  • #31757056

    törölt tag

    válasz futo001 #19052 üzenetére

    Nagyon közel vannak ezek a képek, egyre inkább úgy gondolom én is hogy érdemes lenne vennem egy szupermakró előtétlencsét!

    Murderer69 én vagyok rajta. Igazán a barátnőm keze munkáját dicséri a kivitelezés, én csak mondtam neki mit csináljon :) Mondtam neki hogy kapja el az ablakból a sebességet, úgy hogy ne égjen ki a táj se, ő pedig megcsinálta. Köszi hogy időt szántál az utószerkesztésre, kicsit borostásabb lettem. :)

    Mályköl az a gáz, hogyha a lesifotó csajos képről lekapom a sarokból az öregurat, azzal együtt a felette látható várakozó fáradt embereket is levágom, ezzel megölöm a fotó altémáját, kiharapni meg nem lehet a sarokból, mint az egér a sajtot :) A jobboldallal egyetértek, vagy tágabbra kellett volna, vagy levenni az oszlopot, azt mindenképp újragondolom. Köszi a véleményeket!

    Timyyy nekem tetszik a buborékos ötleted, talán a kivitelezésen lehetne még csiszolni, de irányt adni nem tudnék sajna, mert nekem még nem jutott hasonló az eszembe :(

    mustad1 gyönyörűek a gyümölcsök csak, szerintem kicsit sok a vaku, az FZ28-ban szépen lehet állítani a vakufényerőt exponálás előtt, így egy picit az erős fény lemosta a részleteket. Kisebb fényerővel sötétebb és színtelenebb lett volna, de utómunkával fel lehetett volna húzni úgy, hogy a gyümölcsök szép részletei is megmaradnak.
    Bemozdulás ellen használd a mode2-es képstabit a gépeden, én még 1/6-os záridővel is tudok vele kézből éles képet csinálni. A mode2-es hatékonyabb mint a folyamatos, mert csak a exponálás pillanatában indítja a stabilizálást, jobb százalékkal dolgozik.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák