Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    Meg kell hagyni, van humoruk.
    A skillfa legyen... fa. :)
    Mondjuk szerintem ez így nem túl szembarát, pont a sárgával bekarikázottak.
    Majdnem mintha hidden object játékban kellene keresni azt a pár tárgyat beleolvadva a többi közé.

    Arra leszek kíváncsi, hogy tud-e majd olyat, amit a többi hasonló játékban még nem láttunk?
    Azért egy AAA-tól, és főképp a sokak által szeretett Blizzardtól egy Diablónál azért én elvárnék valamilyen fejlődést. Természetesen nem a grafikára gondolok.
    Szerintem nem csak én vagyok így ezzel.

    Fontos, hogy a képek a pre-alpha változatból vannak, szóval még igen hosszú útjuk van a fejlesztőknek, ezt nem is bánom. Szóval még agyalhatnak eleget.

    (#643) sto1911: Már nem emlékszem melyik hasonló topikban írtam, de nem változott a véleményem.
    Az lenne a minimum, hogy a piacon lévő közepesnél jobb hasonló játékokat tolják végig. Érezzék, mik működnek, mik nem.
    Aztán gyúrják össze és adják hozzá a saját ötleteiket is, ami valamilyen innováció, előremutatás lenne.
    Sztori szinten ebben a műfajban nem várok megváltást, ez nem az a műfaj. Kössön le a kampány alatt, töltse be a funkcióját. Nekem sztori szinten ez az elvárásom. Klisé, klisé, klisé csavar 1x, 2x és vége. Kb. ez a recept. De meglehet csinálni élvezetesen is. Ismétlem ezt nem rovom fel hibának ebben a műfajban. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák