Új hozzászólás Aktív témák

  • _drk

    őstag

    válasz .LnB #11234 üzenetére

    Sorcinál az int elvileg resistance-t adna, de mivel a resek nem működnek az egész karakter (kuka) nem jó.
    Jelenleg nagyon erőltetett a karakter!
    Rengeteg matekkal ki lehet csiholni 2-3 buildet, de igazából a range miatt csak az ice shard jó.
    Én is arc-os sorcit toltam, feelinges egy ideig de utána olyan meh, várom a frost nova cd-t, aztán Ulti cd, ha minden meg van akkor berobbanok, minden meg hal egyből, ha mégse akkor meg futhatok el, sima csapkodasra külön kell gear-elni.
    Összegyűjteni a mobokat is nehéz, mert egyből le ver bármi.
    Akkor a fő sebzest adó skill a ball lightning-et csak endgame-re kellett fejleszteni...
    Kell a burning mert van egy passzív ami kötelező! Már ez kiveri nekem a biztosítékot és a frost Novárol ne is beszéljünk.
    Én sajnálom hogy Sorcit indítottam mert csak későbbiek lesz ha nem is erősebb de legalább univerzálisabb, vagy legalább jobb mechanikákkal rendelkező buildek.
    Pedig pont ezért inditottam sorcit, mert az ilyen biztos karakter. Hát kilehetett hozni belőle valamit, de nekem ez nagyon erőltetett lett.
    Most tuti megnézem majd milyen buildek vannak és aszerint választok majd.
    Necro ha működik a minion build, ha nem akkor Druid.
    Earth spellek nagyon látványosak! (Érted?! A druidanak jobban néznek ki a spelljei mint a sorcinak....)

Új hozzászólás Aktív témák