Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Edge

    veterán

    válasz Reinhardt #73283 üzenetére

    devastator

    Más: nemtom rajtam és vhunoron kívül küzd-e itt vki még fbwizz sologr-el, nekem egyelőre gr42 van meg időre, tegnap mentem pár 43 44 45 gr-t nem volt szerencsém rendre ilyen 10-20 sececcel futottam túl, de még a 45-öt is, de volt persze olyan is hogy a mobok miatt skippeltem (csupa ranged +act5)... szerencse kell ehhez is ofc, mert közbe látom hogy fosabb wizek magasabb gr-t visznek le, kicsit frusztráló, nade leszarni... előre kell nézni nem oldalra :)
    viszont nem is ez a lényeg hanem írnék pár tippet ami sztem nagyon jó gr-re:
    A 3 kavics amit viszek: toxin+trapped+zei, bizony nem kell powerfull(több a thrash mint az elit, meg ugyis lejár a bónusz idő), mert ha van a followernél thunderflurry a kis villámok lassítják a mobokat és proccolja a trapped követ továbbá teleportból a calamity-t viszem ez is tök jól proccolja a követ az 1 seces stunnal, elitepakk mellé teleportálok bestunnolom őket látványosan megindul lefele a hpjuk :) nagyon jó, persze ezt csak megfelelő tyúknessel ajánlott.

    [ Szerkesztve ]

    Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Új hozzászólás Aktív témák