Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz vhunor #72557 üzenetére

    Én törlésen agyalok...semmi értelmes build nincs kilátásba hozzá.

    WD:
    Köpködtem tegnap kicsit...1,5x-es szorzó simán lett a dartos WD-re...remélem lassan esik egy Kukri is...tegnap sajna nem én voltam a soros így csak majdnem lett 1... :( Azért egy 1500+ órás WDnél egy alap/kötelező fegyót nem kilootolni...azért elég nagy szegénységi bizi Blizznél.

    Gorneck#1239

  • mikromanus

    veterán

    válasz vhunor #72557 üzenetére

    Tegnap besasoltam a season monkomhoz. Nem érzem hogy idő kellene míg "felépül" a sebzése. Eddig se volt gyenge, de most nagyon aprít. Kb minden fehér mob egyhit haranggal (na jó egy skill aktiválás). Az elitek többet bírnak de az se vészes. Nem ugazán voltam damra állítva. Kb csak a harangot dobáltam. Lehet picit túlpörgettem az előző setbónusz verzió miatt a regent mert meg se röccent a spirit "tartály" szintje.. :C
    Mentem GR31-es riftet. Nagyon nem mentem ilyen magasan, mert minek, meg mert nem volt kedvem idióta egybit-egyút rendszerben játszani ahol csak a mantraspam az életképes. Most jól ment, de a sebzés már fájt. Veszett szokatlan volt a más játékos wasd irányításról átszokni egérklikkesre. Három halál után megtaláltam a health poti aktiválógombot. Negyediknél észrevettem, hogy van még epiphany meg berántás is a skillsoron. Azért majdnem meglett, pedig sokszor elhevertem még később is. .:DDD

    Ancient itemekről: a harmadik craftolt daibo ancient lett. Most 3900 dam 1300+ dexes. Ha a socketet átpörgetem damra és bepöttyentek egy ramaladnit (vagy ramalandi?) akkor elég durca lesz. Egy fél óra alatt egy fist weapon is esett. 2700 dam. ööö... ok

    A GR változások jók lettek szerintem. Nem tudom mind új-e, vagy kisebb módosításként egy része már bent volt-e, de tetszett összességében. Ami változás:
    - ha meghalsz ugyanott éledsz (ha akarsz) ahol meghaltál
    - halálonként 5 másodperc várakozás feltámadásig. A plafon 30 másodperc.
    - Ha kifutsz az időből nincs "időbüntetés" halálnál már
    - normálisabb mob sűrűség (bár egy rift alapján és egy GR alapján ez lehet nem mérvadó észrevétel)

    A decoy tauntja (ugye van ilyesmi?) rare eliten és a GR bosson mintha nem hatott volna. Kb leszarta a tauntot és adta közvetlen a sallert nekem. Persze lehet CC ellenállás volt és a hosszabb gyepálás miatt bemozdult néha...
    Összességében a monk durva lett. Magas GR-en viszont fájhat neki ha közelebbről ossza a sebzést. unity, meg védelmi skillek/rúnák hasznosak lehetnek...

    (#72567) Gorneck23
    Nekem a Shi Mizu barbi T6-on lesz a tesztalanyom szerintem. T4-en jól ment. Most life buff + regen buff + ancient fegyver miatt megugorhatja lazán a T6-ot is. Hammerral nyomultam, de a charge barbi is működhet...

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák