Új hozzászólás Aktív témák

  • _ocsisajt

    őstag

    tudom etetem a trollt, de miert porogtok ra erre a conteo prng vs random temara? van AH? lehet belole profitalni? nem! hatakkormeg?

    Mar inkabb lehetne conteozni poker temaban, ahol mar talan hajlanek a dolgokra.. es miert? ->
    miert van az, hogy 20-30% kozott mozgok elo" versenyen ITM-ben? (tehat nem lehetek annyira "csak makos" amugy pokert inkabb matematikai-statisztikai alapon jatszom, turelmes feszes a jatekstilusom, de szoval: eloben egesz jol megy... aztan akarhanyszor probalom az online pokert, ott besulok... az NL szisztema nalam csodot mond, zsinorban mutatok preflop allinnal 16x jobbat es besulok... versenyeken ugy esek/fogyok el/ki, hogy MINDIG jon az ellenfelnek a 2-5% a riveren... multisng ugy fogyok el, hogy benutsolom a flopot es ellennek jon riverre full sor vs flush... nagypar-kispar riveren szet ellenfelnek stb... onlinet abba is hagytam... ott talan el tudnam fogadni a conteot, hogy aki regular (tehat NEM en, aki ritkan befizet) annak kicsit jobban kedvez az ottani "rng"... en meg fizessek csak be... napersze.,,,

    de diablonal? mi ertelme? most komolyan? ;)

    [ Szerkesztve ]

    tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

Új hozzászólás Aktív témák