Új hozzászólás Aktív témák

  • DjDanee87

    addikt

    Nekem is volna DHs kérdésem (mi más, az most az OP) :)

    Szóval, Kridert érdemes volna-e cserélni erre az Etrayu-ra? Kell rá a 7% AS, így vannak a sentryk 2,87APSen mert csak 40es a Taskerem. Csak városban nézegettem eddig, de eléggé irritálónak tűnt hogy gyakorlatilag nem lövöldözhetek semmit generátor skill hiányában.

    Másik kérdés az amulet lenne. Első (és eddig egyetlen) Hellfire craftomat hordom jelenleg, ami nem annyira rossz, de nem is túl jó. Sajnos a passzív is csak egy kis movement speedet ad, jobban örültem volna valami használhatóbbnak (pl Awareness, Custom Engi vagy amik bent vannak most is, azok közül egy).
    Két lehetőségem van jelenleg - nincs szerencsém az amukkal, folyamat szar affixeket dobál rájuk:
    1: Ouroboros: A chd lehet többet érne, mint a gemhely (LOH helyére) de nagyon nem szeretném feladni a 3. gemet, így nem nagyon favorizálom a váltást erre.
    2: Rakoff: semmi extra, szimplán magas statok. VIT helyett chc, buknám a passzívot.
    3: Marad a közepes Hellfire

    Tisztában vagyok vele hogy egy immunis amu vagy egy jó hellfire lenne a BiS, de amíg nem szerzek valamelyikből egy használhatót sajnos ezekkel kell beérnem.

Új hozzászólás Aktív témák