Keresés

Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz Hanok #7578 üzenetére

    "Nem is értem minek plusz defense, semmi hasonlót nem írtam."
    Nyugodj meg, csak beszélgetünk.:) Nem te írtad, én írtam. Láttam hogy én voltam. ;)

    "A defensive skilleknek nem az a célja hogy minnél magasabb defens-e legyen a karakternek..."
    Célja?? Nem keverek semmit. Nagyon jól tudom mit miért írtam.:) Én csak ezt kerestem a konkrét "def csökkentőt", azért vettem sorra őket.
    Azt kellett volna leszűrni belőle, hogy: azon skillek nagy része annyit csinált hogy visszatámadott. Te elszenvedted a sebzést, semmivel nem csökkent a találat, csak vissza sebzett. Szerintem ez kevés. Nem úgy akarok túlélni hogy megütnek, lemegy a fél hp-m, de lefagy, meg vissza szállt x villám dmg (ami nagy monszták ellen valymi' keveset fog érni szerintem).
    De mint később írtam pl. a lvl 60 rúnás energy shield nagyon jó.

    D2-ben nekem tank volt pl. a 60k dmg-es light sosom. A frost armor +% defens az eleve magas defense-re (ehhez drága és jó cuccok kellettek nem utolsó sorban a +str miatt (142 ugye a monarch-hoz), és ezt a frost armor miatt %-osan megnovelt defet még x száz %-osan megnövelete a bérenc...nagyon sokat számított ez lvl99-en

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Aktív témák