Keresés

Aktív témák

  • krokk

    senior tag

    válasz WayneGace #5356 üzenetére

    Én is így gondolom.

    Mondjuk én direkt nem is játszottam vele sokat.
    Csak kíváncsi voltam pár dologra. Mint például a rúnák.
    Amikor bejelentették, hogy rúnák mint tárgyak repülnek meg a skillpont osztó rendszer is... hát nem örültem neki. meg nem éreztem jónak a megoldást.
    Viszont gyakorlatban nagyon bejött és tetszik :)
    Azért ha nem figyelsz oda elég könnyen körbe tudnak venni ahol többen vannak a szörnyikék :) jó mondjuk kipróbáltam minden karaktert átlag 7. szintig és ezalatt 1x haltam meg talán egy karakterrel és eléggé casual játékos :)

    the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

  • bélanéni

    őstag

    válasz WayneGace #5356 üzenetére

    Ezt esküszöm akartam én is írni egy korábbi értékelésemben, hogy nagyon tetszettek ezek a praktikus megoldások, hogy 3 kripta közül kell megtalálni azt, ahol King Leoric koronája van (random generált, hogy melyikben van), és amikor bejártál egyet, és a karaktered egy "this must be wrong place, I couldn't find the crown" szöveget benyom, a barlang végén van egy teleport a rossz barlang bejáratához. Eléggé idegesítő és időhúzó dolgokat küszöbölnek ezzel ki. De lehetne említeni még sok apróságot. :)

    Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

Aktív témák