Keresés

Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    válasz bajtokarpi #35440 üzenetére

    huh, nekem lvl40-en volt ilyen a karim :DDD
    kevés resi, 500 legalább kell.
    kevés dmg, 12k legalább kell
    a life elmegy
    az armor is elég

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

  • Cyberbeni

    addikt

    válasz bajtokarpi #35440 üzenetére

    alap támadásnak vagy deadly reach - keen eye, vagy fists of thunder - thunderclap (ez utóbbi a jobb szerintem)
    nem kell két fajta spirittöltő
    +dmg-nek sweeping wind - bladestorm (nagyobb crit chance-el a cyclone a jobb, kb ilyen 15-20% körül érdemes váltani)
    ha nincs baromi sok dps-ed/defensed, akkor breath of heaven-höz penitent flame rúna jobb
    serenity alap skill, peaceful response vagy ascension rúnával, esetleg csapatban még a tranquility is hatásos lehet, bár nem próbáltam
    mystic ally is elég hasznos skill, earth ally rúnát ajánlom hozzá a taunt miatt, de még air ally sem rossz a spirit töltés miatt (meg néha ígyis támadják őt, csak nem annyit, mint az earth ally-t)
    mantra of evasion hard target rúnával jó
    passzívoknak:
    seize the initiative, one with everything (és akkor mondjuk mindenből olyat vegyél majd, amin van arcane(+ha van rá pénzed, akkor all) resist), harmadiknak meg resolve, transcendence és beacon of ytar közül valamelyiket
    én ilyen 8400dps-el öltem meg először butcher-t, úgyhogy a 9k bőven elég lesz, hogy enrage előtt meghaljon (de majd belial-hoz több dps kell)

    plusz fegyverben levő követ fejleszd fel minimum egy star amethyst-é, és ha új fegyvert veszel, akkor az legalább 1.4 attack/sec-es legyen majd (pl.: sword, fist weapon, dagger, de másfajta sem rossz, ha van rajta +attack speed)

    @Djuree: ennyivel "simán" végigvihető act1, amit te írtál, azaz alvás közben farmoláshoz kell.

    [ Szerkesztve ]

  • ProEvoFan

    nagyúr

    válasz bajtokarpi #35440 üzenetére

    Én ezt használom.
    Magadra teszed a mantrát, és ha nagy a tömeg akkor nyomkodod mert 3 secig ad +15% dodget, ami nagyon jó.A Breath of Heaven-Blazing Wrathot meg tartsd fent állandóan.
    One With Everything passzív skill lényege, hogy össze kell gyűjteni all rest+másik rest.Tehát csak egy fajta resre mész rá + all res.Pl: fire +all res, és csak ilyen itemeket vegyél, akkor ez a passzív skill összeadja az reseket.All res 60 + fire res 45 = 105 all res a passzív skill miatt egy itemen.Ez fontos.
    Kevés az all resed, 400 felett jó leszel act1re.A dmg jó lenne 10K+ felett, de ha ezt a duildot használod, amit én, akkor meglesz a 10k dmg.Persze a fegyveredet is cseréld le, egy gyorsabbra.Dagger, kard vagy Fist weaponra.Armorod ok még buffal is.Dodge ok.Életerőd sokak szerint nem rossz, de szerintem csak act1re elég.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák