Keresés

Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz Nordic #25035 üzenetére

    Én már találtam nem egyszer, inferno act1 farmolásakor, 100-as mf-el 5-ös valorral.

    (#25035) Nordic: Majd ha leszel Act2 végén, akkor látni fogod miről beszélek. Ott a zárt térbe nem lehet elkerülni hogy megüssenek. Amúgy ha ezzel az ügyességre (esetleges hiányára) próbáltál célozni....Én is végig szenvedtem Act3-ig, azért tudom miről beszélek. Biztos ő is nagyon ügyes, de hidd el, engem sem kell félteni.:)

    Nekem sincs rossz szettem, sőt, de az én szettem 30k dmg, és 25k hp, és ez már baromi jónak mondható 6k armor és 800 resist mellett (energy shield-el).
    Neki: 50k dmg 45k hp magas ias és crit mellett. Ez már kib.ul jó.

    Nagy Belial-ig el se jutok. Phase 2-nél ha bekapsz 2 ütést, véged. Lehet hogy 50k dam-al ezt meglehet oldani, mert gyorsabban ölsz mint ahogy közelednek, nem tudom.

    Kiakasztó, mert halálosan teljesen reménytelen. Igaz nekem egy itemem nem milla / db, hanem "csak" pár száz k. És már az is nagyon jó.
    A zavaró az, hogy páran írják hogy így-úgy lehet solozni infet, a játékosok 99%-a meg azt tapasztalja hogy megüt a szöcske és megmurdáltál.

    Erre bemeletem azt a két képet, mert elképzelni nem tudom hogy ezt egy átlagos gear-el hogy a nyűbe lehet leverni. Vagy a barbár ami eljut Act4-ig, ott is az itemek darabja 1 millió? Vagy ennyire erős az a kaszt? Te is bejöhetsz ha gondolod, és szívesen megmutatom hogy miről beszélek Act3-on.

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Aktív témák