Aktív témák

  • warcat

    veterán

    válasz RockHaRD #47518 üzenetére

    30% os az adó durván,mivel most 1,3 felett van az árfolyam,nyugodtan számolhatsz 1 euró 1 millió aranyért váltással,nem rossz annyira.
    Meg tud belőle élni simán,aki csal.(AH botot használ)
    Visszatértem a flipeléshez,el-elcsípek egy jó üzletet csak bele lehet bolondulni kb egy idő után,ahogy frissítgeted az AH-t.
    Már eldöntöttem,hogy pár napnál tovább ez nem lesz,mít tartanak a sorozataim,meg el nem kezdődik szeptember.

    Iszonyat miket lát az ember,sajnos az esetek többségében csak látja.
    150 000 aranyért (nem elírás!) Vile Ward epic vállas, 252 str 84 vitality és a sokásos statok mellé 70+allres +3xx armor meg life regen. LOL helló 50 millió arany.
    vagy 300 000 aranyért Litany of the undaunted gyűrű,strengthes változat,alsó hangon 30 millió. 15 milliórt ugyanez csak épp a random roll rajta 33% crit damage,nem is tudom mennyi úgy egy ilyen gyűrű, 200 millió?
    Na most szerintetek ha erre rá van állítva egy bot program,vagy több ha futja accountra 24/168 az mennyi pénzt kereshet? Tippelni sem érdemes.
    És tuti,hogy vannak botok nem csak más keze ilyen gyors,mert ha beraksz egy 60+os legendaryt akármilyen szart a brimstone ára alatt,abban a tizedmásodpercben elkel.

    [ Szerkesztve ]

    EA: It's in the crate!

Aktív témák