Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    Na toltam én is egy A1 teljes farmot. Eléggé felemás a véleményem erről a patch-ről...
    Őszintén nem akarom bántani a játékot, de igazából mi változott?
    Drop ugyan az, mész előre, farmolsz, csak közben egy kék csík növekszik lassan...
    Eléggé megkönnyítették emellett szerintem. Elitek érezhetően jobban halnak barbár által. A félig eladott gear-emet kipótoltam korábban talált igazi putris TESCO (Áh, inkább Coop-os) itemekkel, meg néhány most talált cuccal, és röhögve megy A1, talán A2 is menne...

    Egy Endless Dungeon, vagy valami content változás 100x jobb lett volna. Amekkora a patch notes volt, kb egy teljesen új játékot vártam, ehelyett én nem érzek nagyon semmi különbséget a farmolásban, azon kívül hogy könnyebb... Viszont fárasztóbb is, mivel mindent meg kell ölni az xp-ért, és a fehér mob drop upgrade miatt kb. Gyorsz sprintelős elitvadászat sokkal jobb volt szerintem.

    Első benyomások ezek, és ez csak egy vélemény, nem fika.

    Viszont a patch notest írt valami Legendary drop buffot, hogy sorra esnek mindenkinek, vagy valami ninja buff lehetett? Act 1-ben hullanak ezek nektek, vagy csak feljebb?

    Mer' barnát én utoljára a WC-ben láttam...

    (#45996) csabiuvb: Akkor itt tuti volt Legendary drop buff... Máskor ilyen 50-100 órák alatt estek ki, nem? (Legalábbis nekem 100 óra alatt kettő...)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák