Aktív témák

  • FuRiONight

    őstag

    válasz Djuree #26474 üzenetére

    Elöször én is ezt gondoltam de sajnos tévedtem. Ez játék már nem diablo, ez valami teljesen más. Ez a teljesen világos, meseszerű grafika, de még ezzel se lenne gond, de nincs meg az a darkos hangulat. 3 hétig csak ezt toltam/toljuk haverokkal, inferno szinten vagyok/vagyunk. Act2-ben egyszerűen nem tudunk haladni, miközben act1 meg pofonegyszerű.De igazából miért is szenvedjünk? (mert ez már az, amikor kék mobok jail, teleport, faster meg egyéb nyalánkságok vannak felvértezve) Azért hogy ugyanazt a bosst amit 20x megöltünk már mégegyszer letoljuk a 0 drop-ért? És mi van akkor ha kiesik valami? Eladod AH-ba lesz pénzed és veszel jobb cuccokat. És ezt miért? Hogy ugyanazt a pályát ugyanazt a boss leöld még. Megvan a 60-as szint, inferno és ennyi. Nincs mit csinálni. Nincs feloldható skill, nincs semmi, ami arra ösztönözne, hogy tovább játsz azokat a pályákat amiket jópárszor láttál már. Az elején jó volt, élveztem minden percét, de az utolsó napokban már be se akartam lépni. Nehéz, és nem is kapom megérte a jutalmat. Ez igy nem fer dolog és ez is RMAH miatt van ugye. Valahol próbálták elkapni az mmo vonalat a coop-al, de sztem ez messze nem jött össze. Ennyi év után, ilyen nevekkel a háta mögött, és ennyi pénzért, sokkal jobb, tartalmasabb, kompleszebb játékot vártam/vártunk. Egyszerű a mint a faék és ez igenis zavaró. Még gyorsan el tudtam/tudtuk adni jó áron gammát. talán pár év múlva, amikor már belerakták amiket akartak akkor újból megveszem, de most ennyi pénzért nem ajánlom senkinek.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák