Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz Helmoras #25295 üzenetére

    Ha elmégy egy személyes jelenlétet igénylő aukcióra, akkor ott is vered az asztalt, hogy aki licitálni mer ugyanarra a termékre amire Te, az "miért nem festi a homlokára" azt az összeget, amit maximum hajlandó adni a licit tárgyáért?

    Inkább annak örülnél a "problémázás" helyett, hogy automatikusan licitál helyetted a gép a megadott értékhatárig és nem kell ott ülnöd mellette. Így adott esetben hamar kiderülhet, hogy mégsem lesz tied a kinézett cucc ;] Én annyit javaslok, hogy gondold át egy kicsit jobban ezt a licitálós témát.

    Saját tapasztalatból kiindulva tudom javasolni, hogy licitálásnál azt az összeget írd be, amit még hajlandó vagy fizetni a tárgyért és ne a minimum összeget, ami éppen javaslatra is került a játék által.

    Akinek meg kiírja licitkor, hogy kevés az összeg, annál éppen egy másik vásárló által beállított értékhatár miatti automatikus licittel lett felül licitálva.

    A kevés szűrési feltétel viszont tényleg jelentősen lassítja az elképzelt "ideális" cucc megtalálását.
    Láttam korábbi ScreenShot-okon, hogy ilyen szűrési feltétel is volt valamikor, de lecsökkentették azóta.

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Aktív témák