Aktív témák

  • Terrorista

    senior tag

    Hello!

    Játszik valaki WD-vel inferno Act 1-2-ben? Ha igen, akkor hogy boldogol, milyen build(ekk)el megy?

    Kb. 50-60 órám van eddig inferno fokozaton Act- 1-et már 110% körüli MF gearben szétfarmoltuk, de Act 2-ben a legkisebb mob is agyover.

    Szedtem össze 400-500 körüli all res-t, de így se jobb a helyzet. Le kellett mondanom 6k damage-ről, hogy tovább éljek, viszont így a rare takarítás cinkes. Pláne azok a groupok amik 5-10 sec alatt fullra healelődnek ha nincs combat. -.-

    Haverhoz beugrottam Act 3-ba. Na az már mario szinten van. Bármi ha hozzád ér halott vagy. :S A múltkor küzdöttünk valami sárkánnyal ami a szélrózsa minden irányába szórta a villámot, meg tűzlabdákat köpködött. A villámok darabja 50k, a tűzlabda 70k felett sebzett. Volt 40k hp. :D

    Ezzel nem lenne baj, de nem esik olyan loot ami használható lenne. Act 1-ből több száz vacak kéket, sárgát eladtunk már, mert a 150 dps-es 1 kezes és 3-400 dps-es 2 kezes cuccokkal nem lehet mit kezdeni.

    Ahhoz hogy normális ütemben farmolható legyen Act 2, Act 3-4-es lootok kellenek, amik csak AH-ban elérhetőek... Nincs ez jól kitalálva szerintem. :S

Aktív témák