Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fitzgerald

    veterán

    válasz [Prolixus] #1155 üzenetére

    A Lenkei mindig sok szart kapott, de ez engem sosem érdekelt. Használom a termékét és működik, tőlem lehet akárki. A szcientológusokat alapból nem szeretik sehol sem (Lenkei az), kapják a savat az ilyen olyan hírműsorokban, portálokon, blogokban amióta léteznek. Én ismerem őket, volt szerencsém néhány heti rendszerességgel megtartott, úgynevezett csütörtöki Org meetingjükön jelen lenni annak idején, bár én magam sosem voltam, és előreláthatólag sosem leszek szcientológus. Az ilyen meetingeken van egy blokk, amiben szépen felolvassák az azon a héten a sajtóban róluk megjelent mindenféle akármilyen valamit, és szó szerint hangosan röhögnek az egészen, hogy a wog világ (mindenki aki nem szcientológus) milyen jó reklámot csinál nekik, teljesen mindegy hogy milyen és mennyi hülyeséget, valós vagy valótlan dolgot is mondtak róluk a sajtóban azon a héten. Én magam is visítva röhögtem néhány dolgon, amit halálos komolysággal hoztak le olyan portálokon illetve hírműsorokban, amelyek nagyra tartják a saját integritásukat, szakmai múltjukat.
    Mert ott voltam, és egyszerűen láttam hogy nem úgy van. Nagyon nem.
    A Lenkei szakmaisága miatti támadások mögött is elsősorban ez áll. A gyógyszeripar szeretné eltünteni a csávót, aki ugye szcientológus.
    Persze, nyilván nem szent az ember. Ahogy az sem véletlen, hogy én nem lettem szcientológus.
    De ebbe a dologba az átlag hírfogyasztónál kicsit jobban belelátok, mert közöttük mozogtam hosszabb ideig.

    Elég hosszú ideje használom a vitaminjait, amíg jól vagyok tőlük, addig nem érzem úgy, hogy bármitől is félnem kéne.

    @ungawa

    Zabpehely az alap természetesen, minden reggel 100 grammot eszek. Annyit csinálok egyenlőre, hogy beteszek 2x100g hajdinát az étrendbe, és kiveszek kb. 270g rizst. Aztán majd meglátjuk. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák