Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • premete

    veterán

    válasz vycman #11940 üzenetére

    A windows 7 se rossz, ugyanúgy felmegy és mindent felismer alapból, mint egy jobbféle linux disztró, vagy lehet akár duálbootban is. Kinek, hogy tetszik, mondjuk én ki nem állhatom a gadgeteket és oldalsávféleségeket.

    Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

  • Hydra SR

    addikt

    válasz vycman #11940 üzenetére

    Másrészről meg az indexelő szolgáltatás is folyton basztatja a vinyót. Állítólag azért jó, mert gyorsabb a keresés, és ezt elvileg a programok is használják. Amióta leállítottam a szolgáltatást, egyetlen változást érzékeltem: nem tekeri a vinyót folyamatosan, üresjáratban is. Lassulást nem tapasztaltam semmilyen programnál. services.msc-t ha futtatod, ott lehet leállítani. Van olyan program, ami kifejezetten igényli, pl. van ilyen desktop search nevű szerintem förmedvény de van aki szereti. Na az nem megy enélkül.

    Amúgy a Vistának azért előnyei is vannak, nem feltétlenül szörnyszülött ő csak egyrészt kicsit gyerekcipőben jár még, másrész meg nagy váltás XP után és mire kitanulod meg beállítod rendesen, az nem 10 perc, én a helyedben azért megnézném mert lassan nem találsz XP-s drivereket se semmihez. Már a Dell oldalán is egy ideje az újabb típusokhoz nem teszik fel, még ahhoz se, amihez van. De hogy pozitívat is említsünk, ne csak kényszert: az energiagazdálkodása kimondottan hatékonyabb az XP-nél. Úgy másfélszer annyit bír az akksi. Az nem kis különbség.

    [ Szerkesztve ]

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

Új hozzászólás Aktív témák