Új hozzászólás Aktív témák

  • enemy107

    senior tag

    válasz yolan #6675 üzenetére

    Elolvastam, bár nem vagyok perfect angol. Éjjel nem jól irtam,3.33D-van a ram szorzó, mert 3.00D nincs is. :U
    Most futtattam egy jó 3/4 órás prime -ot de stabil, máskor tovább is futtattam, de nem hibázott. A proci E5400 333X10.5 re van állitva.A mellékelt képen kicsit tulfeszeltnek tűnik, de igy stabil ha ez a ram van a lapban. Ha egy lépcsővel lentebb veszem már hibázik. 1.3V a biosban az érték amit kapott. 1.2875V vid. Ha lentebb veszem kell az LLC, de azt nem használom, mert pár hónapja átbeszéltük, hogy nem jó a lapnak. KHX-emmel egy kicsit kissebb feszen is megy. És a problémám nagyon gyszerűen fogalmazva, ha a latch nem auton van, nem indul el. Most is próbáltam, teljesen alapra tette a biost, még az órát is.Illetve ha feszt fixálok neki valamit, ugyanez a helyzet.Próbáltam végigzongorázni, de nem indul el.Csak ha normal-on van. :F 2.2V-os a ram. Most bios, vagy everest szerint is 1.84V kellene, ha ezt fixálom nem megy. Ha számolok a drooppal, és adok neki 1.9V-ot, akkor sem.De egyikkel sem csak normal beállitással. A lap az nem hibás, mert a KHX-ekkel teljesen normálisan működik.(kettő ilyen lapunk van, már cserélgettem a cuccokat egyikből a másikba mind a kettő ugyanúgy viselkedik KHX-el, és a Crucial-al is. Tehát CPU core 1.3V és az összes többi fesz normal, a latch auto, PCI freki 100. Szeretném beinditani 1066MHz-en a memót. Ha nem megy nem baj, már mondtam jó igy is, csak nem értem. Ha van kedved segiteni mondj valami beállitást, ha nincs kedved szólj és ennyiben maradt az egész. :D

    http://cpu-tuning.joruska.com/

Új hozzászólás Aktív témák