Új hozzászólás Aktív témák

  • bzs73

    őstag

    válasz akoska07 #5752 üzenetére

    Jól néz ki. :K
    Én is felpolíroztam az enyémet és a hűtő talpát is pár hete.Javult is rendesen a hűtés jó pár fokot.Főleg nagy teljesítménynél jön ki a polír előnye.Amit még észrevettem hogy bármikor felpolíroztam a procit a kupak és maghő közti külömség szinte eltünt,előtte meg 5-6 fokkal hűvösebb volt a kupak.Pl az 1.344-tesztnél is a kupak már melegebb mint a magok.Ez azért lehet mert vékonyabb a kupak tehát jobban felmelegszik de viszont gyorsabban szedi le a hőt a magokról,és ez a lényeg.Most hogy a hűtőröl elveszik a gari nem érdekel.Egy hűtő hogy bír elromlani?Én még nem tapasztaltam ilyet.A proci meg úgyszintén veszti a garit de az se érdekel.Max szétfeszelheted,arra meg nem jár gari.Azért intel procit se látni sűrűn meghalni,norm használat mellett.Szóval szerintem is megéri a polír,de a többségnek a gari a lényeg.Hogy minek azt nem tudom,mert egy lapnál oké a gari.Az meghalhat,kismillió oka lehet.Persze láttam már durva elpolírozást is.Szóval lehet rontani is a hűtésen,de ha fokozatosan,finoman üveglapon végzi az ember ált javul a hűtés. :K

    Amugy akoska te vízzel csinálod a polírt vagy szárazon?

    [ Szerkesztve ]

    If a second or you are the first to lose.

Új hozzászólás Aktív témák