Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    válasz sgteam #17647 üzenetére

    q9400-et nem érdemes nagyobbra cserélned, főleg abban a lapban. Lapot se nagyon, azért pár 100MHz-ért. Ha már váltani akarsz, tedd úgy , hogy minden nap érezd is, hogy cseréltél..Sztem is a q9550-es procik mennek a legjobban, de ha kíváncsi vagy, vagy valamiért kell az a +6MB L2, csak akkor. 24/7-be, tök mind1..
    Vegyél a külömbözetből inkább ajándékot. (nekem) ;)
    q9400-nek meg adj valós 1,2- 1,25V körül bátran. Nem lesz melegedős, bakfitty neki 24/7-re és a kapott 3,6-3,8GHz-cel meg bőven jó vagy mindenre.(vagy add nekem, adom a 8500-öt érte meg némi kp-t..

    (#17654) kimi02: Ha jól emlékszem, Nálad ment jobban arev.1.1-es mint az 1.0?
    Vagy nem is, mégse Te voltál, asszem bzs. Nekem most elég nagy különbség van az 1.0 javára ezzel az 1.1-gyel szemben. Bár..Most szétbombáztam a biost, ujra feltettem a 12-est és 4 órája nem hibázott semmi. Ha 1-2 napig (hétvége-törpék itthon) stabil. akkor megint belekezdek. Lehet egy balulsikerült bioszfriossités maradványait szívtam..nemtom.

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák