Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    válasz barnam_ #1516 üzenetére

    9*400 vagy 8*500 az alap.24/7-ben 9*445.Mire nem elég?Nekem 3GHz-en is sok.Csak ha éppen van időm,akkor tuning :W :W :W
    A majdnem 5GHz tudom,hogy szép nagyon,de ez alatt[link] nem érdekel a dolog,hisz ezt már elértem..ugye megérted. :B Most eladotam az alapomat +13k és vettem egy másikat.Eladtam a reapereket,megint plusz 6k.(nem 6,5 sjna ennyi lett)Tehát:Jó árban(nagyon!!!)adtam el,s így is rá kell dobnom 20k-t.Cserébe meg gyengébb lesz...Ezért nem jó a kingmax.Csak ezért.
    Kben..bele vagy 8giga 800-as valami a mi 1,8V-on tudja stabilan a 840-et(igy 800-on nem ér meglepetés Vista alatt)rá egy x64-es oprendszer és hawaii.Erős,szuper gép lenne stb..de,könnyes szemmel nézném a jobbnál jobb tuningokat..
    Ez az én bajom "öreg"barátom.Plusz 20k s szarabb tuning..kben meg nem fikázom le a Mushkin Ascent redline ramokat,nem mert:
    Akinek van egy közepesen jó Wolfdala procija,s 24/be 8*400-on hajtja,s x64 et használ..(s van 40k-ja)annak szuper!Szépek,nem csicsásak mint a reaper,szolíd és elegéns.Tuti 5 év múlva is stabilan viszik majd az 1000-ret 1:1-ben,azoknak ez kell.
    Na..ez is érdekes.1000-ren a gyári feaz alatt simán mennek 1:1-ben,de ha 30-40MHz-et emelsz,adhatod nekik a feszt,meghalnak rögtön.Ja!!!A reaperek 2,3v-on és 1300-on nem melegednek úghy mint ezek 2v-on..????????
    Na léptem,mert ma se nem aluszok..
    Jó éjt Nektek!!! :R ;)

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák