Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacccca87

    addikt

    válasz warmonger441 #7718 üzenetére

    Már most is lehet pénzbe fogadni rá, meg még jó-pár online játékra.

    Közvetítős témához annyit tennék hozzá hogy tényleg szépen fejlődnek és - igaz ez más játék - Dota 2 ben néha színvonalasabb közvetítést hoznak össze mint amiket látni nagy kereskedelmi csatornákon egyéb sport eseményekről.

    A lanos videóhoz meg annyit hogy szerintem is jogos a kritika. Mind1 hogy lan vagy nem lan, ha frag vidi akkor igenis szép és viszonylag nehezen megismétlehető fraggek legyenek benne, ha meg dokumentációs akkor meg inkább a LAN és a csapatról szoljon 1-2 kivételes frag bevágásával ami bizonyos pillanatokhoz kapcsolódik amik fontosak voltak a LAN folyamán.

    Mondjuk más tészta de frag videókbókból már jól lehetne lakatni a föld népeségét 100x is ha ehetők lennének, régen volt értelme de ma már boldog boldogtalan videót készít, kritikán aluli fragekből és kritikán alululi minőségben (kedvencem a HUD-os konzolos, net_Graphos, 20 sec-es). Én megértem hogy mindenki ugy gondolja 1-1 mázlisabb lövésről hogy na ez egyedülálló mert a sajátja, de lássuk be tuti van még vagy millió hasonló.

Új hozzászólás Aktív témák