Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    válasz vzsryl #30236 üzenetére

    Naja pontosan.

    Néha smurfon is mit össze kínlódtunk sima kalák ellen, míg a dupla csirkék racionális helyeken bukkantak fel. Nyilván sokkal egyszerűbb kilőni azt aki normális szögeket tart és nem elborult helyekről ugrik be p90-el. :DDD

    A 668B slux pedig még mindig teljesen jó ár/érték arányú. :K

    [ Szerkesztve ]

  • pr1mzejEE

    addikt

    válasz vzsryl #30236 üzenetére

    Ha van alattam egy olyan csapat, aki letartja és ha ellőni nem is, de leinfózni letudja a dolgokat akkor könnyen meglövöm őket, viszont múltkor mentem marcusaékkal, akik silverek (és amúgy nem ügyetlenek, ezt csak azért írom, mert ha ők silverek, nyilván az ellenfél nova 1-2 környékű játékosok, mivel a legkisebb elérhető rangú accountom az a sima kala).
    Egyszerűen kiégek mindig, hiába próbálok úgy játszani ahogy tudok, egyszerűen nem megy, (tegyük fel t vagyok d2-n) felrusholnak 2-en hosszúról, egy meg körbe baktat a mapon sötétből, t kezdőn keresztül stb.. és hiába próbálom meg tartani, lassan, okosan játszani, hátba lőnek:D:D
    Ettől függetlenül, illik megjegyeznem, hogy szeretek velük játszani és csak a példa kedvéért hoztam fel.

    Múltkor például a kicsi accomon (dupla-ak) nem ment a játék, fogtam magam, benyomtam a zenét és rusholtam, aztán skillből meg lelőttem őket, ha mondhatom így. Amíg próbáltam normálisan játszani, addig alig lőttem..

    Most viszont sason sokkal jobb, dobálja a sas2-ket, nagyjából ugyanannyit lövök, mint ők, (múltkor már warmupnál kiakartak bannolni), van 8 győzelmem 3 vereségem, 1 döntetlenem, megyek amíg tudok.
    Egyedül nagyon jó játszani amúgy ezen a szinten szerintem, mentalitásban, csapatszellemben is másabb a külföldiekkel játszani. Jó hangulatúak a meccsek.

    Na mindegy, bocsi a regényért.

    [ Szerkesztve ]

    Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

Új hozzászólás Aktív témák