Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blattida

    nagyúr

    válasz Mardel #17 üzenetére

    Ha csak más tapasztalatát írod ide be, annak sok értelme nincs. :N

    Nem tudom, elég régóta használok CD-t, de még egyszer sem fordult elő, hogy a böngésző miatt nem tudtam megnézni egy oldalt, pedig vannak közöttük húzósak is.

    A biztonságon és az oldalhitelesítésen kívül tényleg nem, de van, akinek ezek fontosak ám...

    Ha használtad is volna, nem írnál ekkora butaságokat!
    A comodo nem a saját hitelesítéseit nevezi biztonságosnak, hanem azokat, amiknek valóban van hitelesítése, azokból is két szintű.

    A cd is tartalmazni fog saját adblock modult, ez már csak idő kérdése...

    Te szeretheted az Opera-t vagy az SRWare-t, de nem kell alaptalanul szapulni valamit!
    Pláne nem a saját topikjában erőteljesen mást ajánlani, mert ez nagyfokú neveletlenség...

    Köszönjük! :W

    [ Szerkesztve ]

    Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

  • #27441408

    törölt tag

    válasz Mardel #17 üzenetére

    Facebookon simán beenged csak figyelmeztet hogy szerinte nem biztonságos el lehet nyomni. De ilyen a többi böngészőbe is van Opera is szokott nekem sikítozni hogy ez meg az szerinte nem biztonságos. Ebbe mi a szenzáció ? :U

    (#18) Mardel

    személyszerint engem még sehonnét nem tiltott le..... esetleg szólt hogy "haver ez nem biztonságos szerintem hagyd ki" . Tovább mentem ha akartam és kész.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák