Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fefe1968

    csendes tag

    válasz kaliber #867 üzenetére

    A legelső töltésnél megszívtam, mert nem volt elég leragasztani az alját. Úgy egyből kifolyik az anyag. Kesztyűs újjal befogom, ez a megoldás. A chip cserénél vigyázni kell, mert az a lelke, a töltést viszont nem lehet elrontani. Ami pedig perdöntő volt, hogy patronban nem találtam''jót''. Hyson-t ajánlják sokan (valószínű jó is), de hogy hol lehet kapni, az rejtély. Én még soha nem láttam sehol. Procomp, G&G és hasonlók vannak mindenhol és 7-8 rongy körül. Árban és minőségben finoman szólva nem tartom megfelelőnek. Ha valaki tud úgy szerezni minőségi patront, hogy a haver valakijének a valakije hoz és összefutva a buszon átadja baráti áron 400.-ért, akkor megértem, hogy azt használja, de én nem találtam ilyen lehetőséget. Az említett feltöltőt betudtam szerezni, postával együtt 7.000.- kereken. Ebből 4x feltöltöm az összes szinest, a kis feketét 8x és asszem' a nagy feketét is 4x kb. Nem vagyok nagyfelhasználó, amit kapok tintát az pont 3 évig jó és kb. annyi ideig tart ennyit elhasználnom is.

Új hozzászólás Aktív témák