Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • afterburner_

    őstag

    válasz Norbi27 #2008 üzenetére

    nekem 6 ft-ban van egy lap ez a tinta költsége persze utangyartottba.

    ahogy olvaslak ha eredetivel akarod ugyan ezt....akkor mélyen a zsebbe kell nyulnod.. :D eredetivel kb 200 ft vagy több telitettségtől függően..

    amugy... általában azert döglik meg a nyomtató utangyartott patronoknal mert akkor az emebr eszetlenül nyomtat, és előbb utóbb meghal, canon eredeti patronnal nem fog az átlagember sokat nyomtatni, szóval sokkal tovább birja a nyomtató.. látszólag!

    ha veszel két garnitura eredeti tintát, azon már egy nyomtatót veszel... érdemes eredetivel nyomtatni ha sokat nyomtatsz?!

    [ Szerkesztve ]

    >>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

  • Jazz

    veterán

    válasz Norbi27 #2008 üzenetére

    Amit afterburner írt nagyjából az van, továbbá esztelenség eredeti Canon-nal mert méregdrága.
    Helyedben valami Epson papírt használnék + InkMate-től utántöltögetős tinta szettet (nincs chip csere se). Megközelíti az eredetit minőségben ami nagy szó. Vagy itt még egy sor más ajánlatot olvashatsz.

    Hogy mennyit bír? Próbálgatás nélkül is nagyon egyszerűen megtudod nézni:
    - Felmész Canon honlapjára, megkeresed az ISO szabvány szerinti kötelező fogyasztási indexet + megnézed az ISO szabványos teszt ábrát fotóra (ez mind ott van az apróbetűs résznél és fejjel lefele :D ), na és azt a teszt fotót beszorzod úgy 10-el, vagy amennyi szükséges egy valós helyzethez (nagyjából ki tudod kalkulálni), és annyi lesz.
    Ugyan ez van szövegre hogy hány oldal/nagy fekete tartály. Azt is úgy el kell osztani 5-el.:)

    Ja most olvasom hogy azt ne írjuk hogy vegyél utángyárottat....hát igen, a sz*r patrontól be is hal. Ezért kell nem kevés utánajárás a legjobb vételhez. Én vagy hónapig olvasgattam több ezer hsz.-t, írásokat, fórumokat..., míg meggyőzödtem hogy mi a legjobb, így biztosra mehettem (és nem mentem fejjel a falnak még a legokosabbtól jött legjobbszándékú segítségre sem).
    Két garnitúra patront (10k egy eredeti Canon, nyomi patronnal 20k, igazából egy után behozza az árát:), ezért használ mindenki utángyártottat) még a legszutykabb festékkel is kibír, ha okosan csinálod és jót veszel, akkor meg több 100-at?? :D ;) is, az a 100DVD+Borító meg messze több mint kettő, de hát te tudod.:)

    Így mégyeszer a kérdés::)
    "ha veszel két garnitura eredeti tintát, azon már egy nyomtatót veszel-->amihez adnak egy garnitúra tintát :U ... érdemes eredetivel nyomtatni ha sokat nyomtatsz?!"

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák