Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabor970

    addikt

    Köszönöm a választ!

    A boltban G and G patronokat árulnak. Ők nem próbálták 4300-asba, csak 3300-as nem ment nekik azzal. Nem is a minőségi problémákra gondolok, hanem, hogy a nyomtató nem volt hajlandó (chip átrakása után) üzemelni az utángyártott patronnal.
    Amit írtál az bíztató a 4xxx-es nyomtató élettartalmával kapcsolatosan.

    Közben felhivtam Schenker88 nickű fórumtársunkat, aki forgalmaz utánygyártott patronokat, és ő ellátott tanácsokkal, illetve megnyugtatott, hogy a 4300-asnak is kell mükszeni velük. Meg is rendeltem a nyomtatót, péntekre meglesz :)))

    Nem tdujátok, hogy a Pixmanián hogy tudják ezt a nyomtatót 22xxx Ft-ért árulni? Patron nélkül esetleg? Vagy gariban visszavitt és a gyártó által újraforgalmazott készülékek lehetnek? (ahol dolgozom, ott is csináltunk a HP-nek ilyent. A gariba visszavitt nyomtatók helyett újat adnak, a visszavittet meg küldik a gyártóhoz, ahol a gyári javítók megjavitják, minden olyan külső alkatrészt cserélnek amin látszik a használat nyoma, és megy ki a boltokba újként. Ez kicsit elkeserítő. Nemrég szétkaptam a 2 éve sulinetben vásárolt Epson C64-emet, és abba is bele volt belül pecsételve a duma, hogy ez felújitott készülék)

    Üdv!

    Gábor

    Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

Új hozzászólás Aktív témák